Run from Zombies

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11 MB
  • Version 2.51
  • Dil İngilizce
  • Firma Russpuppy
Zombilerden kaçın ve hayatınızı kurtarın, el becerinizi kullanarak bu oyunun en iyisi siz olun.

Canınız sıkıldığınız zaman oynayacak sizi maceradan maceraya koşturacak bir oyun mu arıyorsunuz? Okulda, yolda, işte nerede isterseniz canınızın sıkıntısını almanızı istiyorsanız sizin yapınıza uygun bir oyun mu arıyorsunuz? O zaman tam olarak doğru yerdesiniz. Bu oyun sayesinde siz de can sıkıntınızı engelleyecek ve istediğiniz her ortamda maceraya açık olacaksınız. Her an yanınızda bulunan android telefonunuz sayesinde istediğiniz her yer sizin için macera alanına dönüşecek.

Oyunun amacı son derece basit. Siz oyunda küçük kutu ile temsil edilmiş normal bir insan ı temsil ediyorsunuz. Bu şekilde oluşturulmuş zombiler de oyunda mevcut. Sizin yapmanız gereken şey ise amaçsızca hareket eden zombilerden kurtulmak onlardan olabildiğince uzak olmak. Bunu başarabileceğinize inanıyorsanız harika bir macera sizleri bekliyor demektir. Bu harika oyuna hemen başlamak için daha fazla zaman kaybetmeyin. 

İstediğiniz her ortamda yanınızda taşıyabileceğiniz bu oyun sayesinde sıkıldığınız ve bulunmaktan hoşlanmadığınız ortamlarda sıkılıp boş boş oturma devri sona erdi. Çıkarın telefonunuzu ve eğlencenin sınırlarını zorlamaya hazırlanın. Siz de bu harika oyuna sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit hemen indir butonuna basın oyun sizin olsun. 

Daha Fazla Göster
Run from Zombies indir